Haber

Kemal Kılıçdaroğlu: Cehennemin kapılarını kapatacağız

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Cehennemin kapılarını kapatacağız” paylaşımında bulundu.

14 Mayıs seçimlerinde oyların yüzde 5.17’sine ulaşarak seçimin kilit ismi haline gelen Sinan Ogan, ikinci sağlık seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklamış ve Ogan’la ilgili bu söz polemik konusu olmuştu.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, ilk tur öncesi Sinan Ogan’ın “Cehennemin kapılarını kapatacağız” sözlerine atıfta bulunarak, “Sinan Bey’in kendi takdiridir. Zafer Parti’yi bağlamaz. Bu noktada biz farklı düşünüyoruz” dedi. Sinan Bey ile “Sinan Bey ile yola çıktığımızda cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık. Hala cehennemin kapılarını kapatmaya çalışıyoruz” dedi.

Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan’ın kararı sonrası yaptığı değerlendirmede, “İkinci türden kimseyi manipüle edemeyecekler. Bütün maskeler düştü, her şey gün gibi ortada. Gençlik kesecek” dedi. Uydurma bir muhalefetle onları manipüle eden Erdoğan’ın hesabı. Seçimin kapanacağı artık belli oldu. Seçim sıfırdan başladı. Hadi sandığa gidelim!” kelimeleri kullanmıştı.

Bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile Ümit Özdağ’ın 7 maddelik protokol çerçevesinde anlaşması ve Özdağ’ın Kılıçdaroğlu’na verdiği desteğin ardından Millet İttifakı başkan adayı bir kez daha ‘cehennemin kapılarını’ paylaştı. (HABER MERKEZİ)

habersultanbeyli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu